Matras Basic Cool blinkt uit in:
- Optimale stabiliteit: met een dichtheid van 20 kg/m³ biedt het matras stevige en stabiele ondersteuning, ideaal voor kinderen
- Geschiktheid voor bedlades: speciaal ontworpen voor gebruik in VIPACK bedlades, wat zorgt voor een perfecte pasvorm en extra opbergruimte
- Hoogwaardige materialen: gemaakt van PU Technifoam, wat bijdraagt aan het comfort en de duurzaamheid van de matras
Verzorging & Garantie
Je wil het matras natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het matras, kun je terugvinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242977 |
| Merk | Vipack |
| Anti allergie | Ja |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
Afmeting & gewicht
| Hoogte | 10 cm |
| Gewichtsklasse | tot 80 kg |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
Comfort
| Hardheid | medium |
| Comfortzones | geen zones |
Kern matras
| Type matraskern | Schuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
Tijk (matrashoes)
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Nee |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | lattenbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Nee |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.