Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- Extra opbergruimte
- Gemaakt van kwalitatief grenenhout
- Past perfect onder de Pino en Scott bedden
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1185340 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 88.5 cm |
| Hoogte | 20,3 cm |
| Diepte | 88,5 cm |
Kenmerken
| Kleur | natuur |
| Materiaal | grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.