Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- Set van 2 gordijnen
- Gemaakt van 100% katoen
- Perfect voor Halfhoogslaper Noah
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 672104 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 89,5 cm |
| Lengte | 8,5 cm |
| Hoogte | 125 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Accessoires voor collectie | Noah |
Materiaal
| Materiaal | katoen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Alleen handwas |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.