Bed Cabane wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Eenvoudig te personaliseren
- Spoort de kinderlijke fantasieën aan
- Erg stevig bed gemaakt van grenenhout
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1061014 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 25 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 98 x 206 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 132 cm |
| Hoogte | 132 cm |
Kenmerken
| Thema bed | huis |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | naturel |
| Materiaal | grenen |
| Materiaal poten | grenen |
| Type bed | Vloerbed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.