Stapelbed Scott 3-persoons wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Fraai én veilig stapelbed
- Gemaakt van kwalitatief grenenhout
- Extra gezellig samen slapen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1185391 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 140 + 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 126,4 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 157,5 x 207,6 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte | 175,4 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen/MDF |
| Type bed | Stapelbed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Bovenbed 90×200 en Onderbed 140×200 |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.