Deze nachtkast blinkt uit in
- Landelijke uitstraling
- Extra opbergruimte
- Te combineren met de Chateau bedden
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1177029 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 57 cm |
| Diepte | 36 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 3 laden |
| Kleur | wit |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.