Bed Elba uitrijdbaar wordt geleverd exclusief bedbodems en matrassen.
Dit bed blinkt uit in
- Prettige hoge instaphoogte
- Eenvoudig uit elkaar te rollen
- Minimalistisch design met subtiele rondingen
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodems en matrassen. Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1225615 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 160 cm |
| Instaphoogte in cm | 49 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 169 x 213 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 94 cm |
Kenmerken
| Stijl | klassiek |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | alpine wit |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
Poten
| Materiaal poten | hout |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |





































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.