Meer over deze molton topper
Deze molton is gemaakt van 80% katoen en 20% polyester. Het zachte, geruwde katoen vangt vocht en vuil goed op en voelt prettig aan. Bovendien werkt de stof warmte-isolerend, ideaal voor extra comfort. Een onmisbare laag voor hygiënische en comfortabele slaap. Je gebruikt de molton onder je hoeslaken en slaapt hierdoor gegarandeerd fris. De molton is daarnaast voorzien van extra elastieken rondom de hoeken om zo altijd de perfecte pasvorm te garanderen.
Deze molton blinkt uit in
- Altijd een perfecte pasvorm
- Perfecte vochtopname door mix van katoen en polyester
- Geschikt voor toppers met een dikte tot 12 cm
Verzorging & Garantie
Je nieuwe molton wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de molton, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1225876 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 x 200/220 cm |
| Voor matrasdikte | tot 12 cm |
| Breedte matras | 100 cm |
| Lengte matras | 200 cm, 210 cm, 220 cm |
Kenmerken
| Geschikt voor | Topper |
Materiaal
| Materiaal | katoen/polyester |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.