Meer over het kinderbed
Het kinderbed is vervaardigd uit duurzame materialen die tegen een stootje kunnen en garant staan voor jarenlang gebruik. De lattenbodem en het matras zijn niet inbegrepen. Het bed is perfect te combineren met alle andere meubelen uit de Sam-collectie van Vipack.
Dit kinderbed blinkt uit in:
- Perfect te combineren met alle andere meubelen uit de SAM-collectie
- Warme houtlook met minimalistisch design
- Gaat jarenlang mee dankzij stevige materialen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243022 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 20 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 94,6 x 206,4 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 87 cm |
| Hoogte | 87 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | eik |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.