Dit peuterbed blinkt uit in:
- Veiligheid: het bed is rondom voorzien van een hekje dat dient als uitvalbeveiliging, wat een geborgen gevoel biedt en de overgang van een babybed makkelijker maakt
- Kwaliteit: gemaakt van massief grenen en mdf, wat zorgt voor een stevige en duurzame constructie
- Functionaliteit: het bed wordt geleverd inclusief lattenbodem en biedt ruimte voor een matras van 70×140 cm
Verzorging & Garantie
Je wil het peuterbed natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terugvinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224527 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 70 cm |
| Instaphoogte in cm | 25 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 79 x 150 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 61 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | massief grenen/MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Overige | Inclusief kast 3 laden |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.