Meer over dit kussen
Dit kussen is zeer geschikt voor rug- én zijslapers. Het kussen is verdeeld in drie die zijn gevuld met Colorfill®, synthetische vezelbolletjes. De neksteun van de Support kussens is gemaakt van Vita Talalay® latex. Deze hoogwaardige latex is soepeler en beter ventilerend dan gewone latex.
De tijk (kussenhoes) is gemaakt van 100% katoen en behandeld met Sanitized®. Hierdoor is het huisstofmijtwerend en zeer geschikt voor mensen met een huisstofmijtallergie. Tevens is het kussen schimmel- en bacteriewerend.
Dit kussen blinkt uit in
- De medium zachte Silvana Support variant
- Altijd de beste ondersteuning voor je hoofd
- Ideaal voor rug- én zijslapers
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kussen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de kussen, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 362315 |
| Merk | Silvana |
Afmetingen
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Hoogte | 9 cm |
Kenmerken
| Vulgewicht | 550 |
| Warmteregulatie | Voert gemiddeld warmte af |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Anti allergie | Ja |
| Antibacterieel | Ja |
| Slaaphouding | rug, zij |
| Neksteun | Ja |
| Hardheid | soepel |
Materiaal
| Type kussen | Synthetisch/Latex |
| Materiaal vulling | Latex nekrol, Comforel® Supreme |
| Materiaal tijk | katoen |
| Vulling nekgedeelte | Vita Talalay latex (soepel) |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Overige | Behandeld met Aegis® (anti-huisstofmijt) |
| Kussen navulbaar | Ja |
| Nekgedeelte navulbaar | Ja |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C (exclusief neksteun) |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.