Bed Infinito wordt geleverd zonder bedbodems en matrassen.
Dit bed blinkt uit in:
- Past in ieder slaapkamerinterieur
- Tijdloos klassiek design: eindeloos actueel
- Duurzamere keuze: gemaakt van gerecycled materiaal
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen). Ideaal als jouw huidige bedbodem en matras nog even meegaan. Of kies voor een nieuwe bedbodem en een nieuw matras die perfect passen bij jouw wensen en behoeften in slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapexperts in de winkel voor een bijpassend advies of kijk bij het kopje ‘Perfecte slaapcombinaties’.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed met opbergruimte wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’. In een opgeruimde en frisse slaapkamer slaap je nóg beter, dus bekijk ook eens ons advies voor het onderhoud van je matras en beddengoed.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1199137 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 48 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 165,8 x 214,5 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 103.2 cm |
| Hoogte | 100,5 cm |
Kenmerken
| Kleur | nocce brera/grey |
| Materiaal | gerecycled melamine |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Modelnaam hoofdbord | Infinito |
Poten
| Kleur poten | walnoot |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.