Deze nachtkast blinkt uit in
- Nette en natuurlijke uitstraling
- Extra opbergruimte voor een scherpe prijs
- Te combineren met andere Young meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 422782 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 43 cm |
| Hoogte | 46 cm |
| Diepte | 49 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 1 lade |
| Kleur | donkergrijs |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.