Bed met onderschuifbed Doppia wordt geleverd exclusief matrassen.
Dit bed blinkt uit in
- Altijd de laagste prijs
- Ideaal als je vaker logés over de vloer hebt
- Makkelijk op te zetten en weer op te bergen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe vouwbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het vouwbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1222198 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 40 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 94 x 210 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 40 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | metaal |
| Materiaal poten | metaal |
Materiaal
| Materiaal | metaal |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Het matras op het onderschuif bed mag een maximale dikte hebben van 22 cm |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |












































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.