Bedbank Amori wordt geleverd exclusief bedbodem en matras.
Deze set blinkt uit in
- Stevige meubelen van MDF
- Lieve en aandoenlijke uitstraling
- Te combineren met andere Amori meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkamermeubelen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de meubelen, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1050854 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 32,5 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 96 x 211,2 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 95 cm |
| Hoogte | 80 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF |
| Materiaal poten | hout |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Slaaplade 90 x 190 cm. Kijk ook eens naar de bijpassende bijmeubelen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.