Meer over deze slaapkamerset
Het kinderbed is ontworpen met oog voor detail en functionaliteit. Het uitschuifbare bureau beschikt over een ruim werkoppervlak en is perfect voor huiswerk of creatieve bezigheden. Het bed is voorzien van een uitvalbeveiliging en een stevige ladder die zowel links als rechts gemonteerd kan worden.
Onder het bureau bevinden zich een open boekenkast en een commode met 3 laden die samen zorgen voor volop opbergruimte voor boeken, schoolmateriaal, speelgoed of het uitstallen van persoonlijke spullen. Sam halfhoogslaper met boekenkast en commode wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Deze slaapkamerset blinkt uit in:
- Halfhoogslaper met uitschuifbaar bureau en uitgebreide opbergcombinatie
- Trendy eiken uitvoering met zwarte metalen accenten
- Ladder links of rechts te monteren en voorzien van uitvalbeveiliging
Verzorging & Garantie
Je nieuwe slaapkamerset wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243080 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 116.6 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 92 x 209 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 116,6 cm |
| Maximale hoogte matras | 20 |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | eik |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Type bed | Halfhoogslaper |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.