Deze nachtkast blinkt uit in
- Landelijke uitstraling
- Extra opbergruimte
- Perfect te combineren met de Bienne bedden
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 612746 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 52 cm |
| Diepte | 36 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 3 laden |
| Kleur | truffel eiken |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.