De Vipack Dallas Kinderkamer serie heeft nog meer unieke bedden met dakframes. Dus kijk ook gerust eens naar de andere Dallas bedden.
Bed Dallas met dak en slaaplade wordt geleverd inclusief bedbodem, dakframe en slaaplade, exclusief matrassen.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Spoort de kinderlijke fantasieën aan
- Extra slaapplaats door slaaplade
- Erg stevig bed gemaakt van grenenhout
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1053318 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 29 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 97 x 210,5 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 170 cm |
| Hoogte | 158,5 cm |
Kenmerken
| Thema bed | huis |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | naturel |
| Materiaal | hout |
| Materiaal poten | hout |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Slaaplade 90 x 190 cm |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.