Bed New York wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Industriƫle en speelse uitstraling
- Past in iedere kinderslaapkamer
- Erg stevig bed gemaakt van metaal
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 618756 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 36 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 98 x 208 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 111 cm |
| Hoogte | 110 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | metaal |
| Materiaal poten | metaal |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.