Meer over het doorgroeibed
Dankzij de bijgeleverde bedzijden kan het bed eenvoudig worden omgevormd van een knus babybed (60×120 cm) naar een ruim eenpersoonsbed (90×200 cm). Zo geniet je jarenlang van hetzelfde bed. Het kinderbed is vervaardigd uit duurzame materialen die tegen een stootje kunnen. De lattenbodem voor het babybed is inbegrepen; voor het eenpersoonsbed wordt deze niet meegeleverd.
Dit kinderbed blinkt uit in:
- Doorgroeibed van babybed naar eenpersoonsbed
- Warme houtlook met minimalistisch design
- Gemaakt van duurzame materialen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243023 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 20 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 95,1 x 204,6 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 95,1 cm |
| Hoogte | 95 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | eik |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Type bed | Meegroeibed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.