Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- Past perfect bij Bureau Londen
- Subtiele en tijdloze uitstraling
- Kwalitatieve rolcontainer van spaanplaat melamine
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1047847 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 48 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 40 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | wit |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.