Meer over dit dekbed
Dit dekbed is gemaakt van 100% gerecycled plastic. De vulling bestaat uit synthetische bolletjes, een kunstmatige antiallergische polyester vezel dat uit gebruikt plastic wordt gewonnen. Deze synthetische bolletjes behoren tot een van de meest duurzame en milieuvriendelijke materialen die er zijn. De vezels zijn uitermate geschikt voor vulling in dekbedden. Heerlijk zacht en soepel. Er is geen verschil in comfort en ventilatie.
Ook de tijk (dekbedhoes) is gemaakt van 100% gerecyclede microvezels.
Dit dekbed blinkt uit in
- Gemaakt van 100% gerecycled plastic
- Eenvoudig aan te passen per seizoen
- Goede warmte- en vochtregulatie
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbed, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1186287 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
Kenmerken
| Seizoen | 4-seizoenen (2 delen) |
| Warmteklasse | klasse 1 (meest warm) |
| Vulgewicht | 420+840 |
| Stikselwijze tijk | banen |
| Anti allergie | Nee |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Koppelbaar | Ja |
Materiaal
| Type dekbed | Synthetisch |
| Materiaal vulling | 100% Ultrolite®, softe holle polyester vezel |
| Materiaal tijk | 100% gerecycelde polyester, premium microfiber peachskin |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Overige | Zomerdeel heeft warmteklasse 4 en Herfstdeel warmteklasse 2 |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.