Deze garderobekast blinkt uit in
- Altijd de laagste prijs
- Praktische garderobekast
- Erg veel dynamische opbergruimtes
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 637339 |
| Merk | Maxi |
| Aantal deuren | 2 |
| Spiegeldeur | Nee |
| Type deur | draaideur |
Afmetingen
| Breedte | 92 cm |
| Hoogte | 194 cm |
| Diepte | 53 cm |
| Breedte kastdelen | 90 |
| Maat | 92 x 194 x 53 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Kastverdeling per kastdeel | 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.