Er zijn nog veel meer nette slaapkamermeubels in dezelfde stijl van deze Jesse Tienerkamer serie. Dus kijk gerust eens naar de rest van de Jesse serie.
Deze garderobekast blinkt uit in
- Kwalitatieve garderobekast
- Veel opbergruimte op weinig oppervlak
- Te combineren met andere Jesse meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 422949 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 83 cm |
| Hoogte | 187 cm |
| Diepte | 54 cm |
| Breedte kastdelen | 83 |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Kastverdeling per kastdeel | 1 legplank en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.