Alle kindermeubels uit de Vipack Pino Kinderkamer serie worden gekenmerkt door hun minimalisme. Dus kijk gerust ook eens naar de andere Pino meubels.
Hemelbed Pino wordt geleverd exclusief bedbodem en matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Prachtig kinderbed
- Gemaakt van kwalitatief grenenhout
- Te combineren met andere Pino meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1185263 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Instaphoogte in cm | 38 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 147,3 x 207,6 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 190,5 cm |
| Hoogte | 190,5 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen |
| Type bed | Hemelbed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.