Bed Woody past perfect bij de andere meubelen uit de Woody Slaapkamer serie. Dus kijk ook eens naar de rest van de Woody meubelen.
Bed Woody wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen). Het bed in de tweepersoonsmaten (+ 140 cm) heeft geen steunbalk in het midden zitten. Gebruik daarom altijd een losse potenset. Onze tip voor een optimaal gebruik en lange levensduur van het bed: Potenset F.
Dit bed blinkt uit in
- Simpel, net en tijdloos design
- Past perfect in iedere slaapkamer(stijl)
- Te combineren met andere Woody meubelen
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen). Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 498653 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 42,5 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 100,5 x 205,5 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 75,5 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | donkergrijs |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Materiaal poten | hout |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | In dit ledikant kan geen rolbodem worden geplaatst |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.