Is dit bed nét niet wat je zoekt? De Vipack Tipi Kinderkamer serie heeft nog meer unieke kinderbedden. Dus kijk vooral ook eens naar de rest van de Tipi serie.
Bed Tipi wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Uniek ‘dip in de pot verf’ effect
- Gemaakt van kwalitatief grenenhout
- Eenvoudig in elkaar te zetten
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1061011 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 70 cm |
| Instaphoogte in cm | 15 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 85 x 146 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 134,5 cm |
| Hoogte | 131 cm |
Kenmerken
| Thema bed | huis |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen |
| Materiaal poten | grenen |
| Type bed | Vloerbed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Geschikt voor personen tot 80 kg |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.