Meer over deze halfhoogslaper en commode
De Sam set is ontworpen met oog voor detail, functionaliteit en duurzaamheid. De halfhoogslaper maakt optimaal gebruik van de beschikbare ruimte en is voorzien van een uitschuifbaar bureau met een ruim werkoppervlak, ideaal voor huiswerk of creatieve bezigheden. Dankzij de stevige ladder, die zowel links als rechts te monteren is, en de uitvalbeveiliging is het bed veilig en praktisch in gebruik.
De bijpassende commode biedt volop opbergruimte met twee gesloten vakken achter de deuren en drie open vakken in het midden. Hierdoor kun je spullen netjes opbergen en tegelijkertijd ruimte creëren voor decoratie. De commode is gemaakt van duurzame materialen met een melamine afwerking en is eenvoudig te onderhouden.
Het bed wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras. De commode is uit te breiden met een optionele opzet om deze als verzorgingsmeubel te gebruiken.
Deze Sam set blinkt uit in:
- Halfhoogslaper met uitschuifbaar bureau
- Commode met 2 deuren en 3 open vakken
- Trendy eiken uitvoering met zwarte metalen accenten
- Ladder links of rechts te monteren en voorzien van uitvalbeveiliging
- Gaat jarenlang mee dankzij de stevige materialen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe Sam set wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de meubels, kun je terugvinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243107 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 116.6 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 92 x 209 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 116,6 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | eik |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Type bed | Halfhoogslaper |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.