Bed Elba wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen).
Dit bed blinkt uit in
- Prettige hoge instaphoogte
- Gratis thuis gemonteerd
- Mimimalistisch design
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen). Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1199566 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 49 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 99 x 210 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 94 cm |
Kenmerken
| Stijl | klassiek |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | wit |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
Poten
| Materiaal poten | hout |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.