Dankzij de goede ventilatie en uitstekende vochtregulatie van het natuurlijke kapok, wordt warmte perfect afgevoerd. Het kussen is perfect geschikt voor zij- en rugslapers en ideaal wanneer je op een harder matras slaapt.
Meer over het kussen
Het kussen is gevuld met 100% natuurlijke, duurzame en antibacteriële kapokvezels voor een constant superfris en droog slaapklimaat.
De zachte kussenhoes is gemaakt van 100% soft katoen voor extra ademend en zacht comfort.
Dit kussen blinkt uit in:
- Luchtig en ademend kussen voor een droog slaapklimaat
- Licht en tegelijkertijd veerkrachtig comfort
- Gemaakt van natuurlijke materialen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kussen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kussen, kun je vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1241945 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 55 cm |
| Lengte | 65 cm |
| Hoogte | 15 cm |
Kenmerken
| Vulgewicht | 1000 |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
Materiaal
| Type kussen | Kapok |
| Vulling | 100% Kapok |
| Materiaal vulling | 100% Kapok |
| Materiaal tijk | 100% katoen – super soft |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Kussen navulbaar | Ja |
| Nekgedeelte navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | niet wasbaar |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.