Dit slaapkameraccessoire blinkt uit in
- Makkelijk te monteren
- Extra opbergruimte in jouw garderobekast
- Geschikt voor alle Switchline kasten
Verzorging & Garantie
Je nieuwe slaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 290497 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 94 cm |
| Lengte | 51 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Diepte | 51 cm |
Kenmerken
| Kleur | aluminium |
Materiaal
| Materiaal | metaal |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Overige | De kastaccessoires Switchline zijn alleen te combineren met de Switchline kasten. Gratis montage alleen in combinatie met kast. |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.