Er zijn nog veel meer nette slaapkamermeubels in dezelfde stijl van deze Jesse Tienerkamer serie. Dus kijk gerust eens naar de rest van de Jesse serie.
Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- 2 extra legplanken
- Extra opbergruimte
- Past perfect in Draaideurkast Jesse
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 531885 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 52 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Diepte | 52 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.