Meer over het bed en de commode
Dankzij de bijgeleverde bedzijden kan het bed eenvoudig worden omgevormd van een knus babybed (60xx120 cm) naar een ruim eenpersoonsbed (90×200 cm). Het kinderbed is vervaardigd uit duurzame materialen die tegen een stootje kunnen en garant staan voor jarenlang gebruik.
De lattenbodem voor het babybed is inbegrepen; voor het eenpersoonsbed wordt deze niet meegeleverd. De zeer ruime commode maakt de set compleet en is voorzien van twee deuren met daarachter telkens een legplank, aangevuld met twee open legplanken in het midden.
Met het bijgeleverde opzetstuk verander je de commode eenvoudig in een veilige en comfortabele ververstafel. Dankzij de opstaande randen en stevige constructie biedt de verversplank een stabiele plek om je baby te verschonen en te verzorgen.
Dit kinderbed en commode blinken uit in:
- Doorgroeibed van babybed naar eenpersoonsbed
- Complete set met commode en verversplank
- Warme houtlook met minimalistisch design
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243088 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Instaphoogte in cm | 20 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 95,1 x 204,6 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 91,1 cm |
| Maximale hoogte matras | 10 |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | eik |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.