Maak je slaapkamer helemaal compleet met deze bijpassende Nachtkast vierkant B Bright met 1 lade. Kies een kleur die perfect mixt en matcht met de rest van de slaapkamer. Ga je voor extra eigenheid met een andere kleur of ga je voor precies dezelfde looks als je bed? Niks is te gek.
Deze nachtkast blinkt uit in
• Stijlvolle, zachte uitstraling
• Ruime lade en opbergvak
• Past perfect bij de B Bright Mix & Match collectie
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1231906 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Diepte | 40 cm |
Kenmerken
| Kleur | terracotta |
| Stofgroep | Wind |
Materiaal
| Materiaal | polyester |
Poten
| Modelnaam poten | Wing |
| Kleur poten | zwart |
| Materiaal poten | metaal |
Goed om te weten
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.