Meer over dit dekbed
Het dekbed is gevuld met 100% synthetische microvezel bolletjes. Dit zijn zachte, soepele en holle vezels die het dekbed lekker licht maken. Dit dekbed heeft warmteklasse 3 en komt daardoor het beste tot zijn recht wanneer je het niet snel te warm of te koud hebt. Daarnaast is het dekbed anti-allergeen én anti-huisstofmijt.
De tijk (dekbedhoes) is gemaakt van 100% microvezel.
Let op: Het all season dekbed bestaat uit één dekbed dat gebruikt kan worden voor alle seizoenen en bestaat dus niet uit meerdere delen zoals bij een 4-seizoenen dekbed.
Dit dekbed blinkt uit in
- Warmteklasse 3
- Passend dekbed voor ieder seizoen
- Anti-allergeen en anti-huisstofmijt
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbed, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1173827 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
Kenmerken
| Seizoen | alle seizoenen |
| Warmteklasse | klasse 3 (koel) |
| Vulgewicht | 700 |
| Anti huisstofmijt | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
Materiaal
| Type dekbed | Synthetisch |
| Materiaal vulling | microvezel bolletjes |
| Materiaal tijk | microvezel |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.