Het MDF houten bedframe is verkrijgbaar in drie verschillende instaphoogtes 40 cm, 45 cm of 50 cm. Vanaf 45 cm heeft een bed een āhoge instapā. Dit biedt extra comfort en gemak bij in- en uitstappen en bij het stofzuigen onder het bed. Naast de hoogte van het bedframe is ook het matras van invloed op de totale hoogte van je bed.
Bed Fresh wordt geleverd zonder bedbodem(s) en matras(sen).
Dit bed blinkt uit in
- Strak en tijdloos design
- Geschikt voor alle type bedbodems en matrassen (óók je huidige)
- Lange levensduur dankzij sterke materiaalkeuze
- Zeer stevige constructie
- Kies jouw comfortabele instaphoogte met een andere potenset
- Gemakkelijk schoonmaken ook onder je bed dankzij hoog model
Persoonlijk slaapcomfort
Dit MDF houten bed wordt geleverd zonder bedbodem(s) en matras(sen). Het voordeel van dit houten bedframe is dat je zelf de bedbodem en matras kunt uitkiezen, zodat ze perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Zo houd je je bed langer mooi
Je wilt je nieuwe bed natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ʃn schoon houden. Dat is met bed Fresh heel eenvoudig: je hoeft het alleen maar regelmatig met een (vochtige) doek af te nemen, zo blijft je bed stofvrij.
Service en garantie
Bij Beter Bed geniet je altijd van een goede service en garantie. Je nieuwe bed Fresh wordt gratis thuisbezorgd en onze ervaren bezorgers zetten hem voor je in elkaar op de plek die jij wenst. Bekijk bij de productinformatie onder het kopje āGoed om te wetenā meer informatie over de garantie.
Productinformatie
| Artikelnummer | 427525 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Instaphoogte in cm | 40 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 146 x 207 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte | 40 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Overige | Het ledikant is leverbaar in drie hoogtes namelijk 40, 45 en 50 cm. Kijk ook eens naar het bijpassende hoofdbord en nachtkast. |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |






































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.