Meer over dit verkoelend hoeslaken
Het geheim zit in de technologie. De bovenkant van het hoeslaken is gemaakt van 100% nylon met PCM-technologie: een slimme temperatuurregelaar die actief warmte opneemt en afgeeft voor een constante, koele beleving. De zijkanten zijn van 100% katoen, wat bijdraagt aan de ademende en vochtregulerende eigenschappen van dit unieke hoeslaken. Dit hoeslaken is ideaal voor wie snel last heeft van oververhitting of nachtelijk zweten. Het ligt direct fris, voelt glad aan op de huid en houdt je slaapklimaat droog én comfortabel. De pasvorm is geschikt voor matrassen tot 30 cm.
Dit verkoelend hoeslaken blinkt uit in
- Direct verkoelend effect: voel meteen verschil zodra je in bed stapt
- Actieve temperatuurregeling (PCM-technologie): voorkomt oververhitting
- Ademend & vochtregulerend: altijd droog en fris slapen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe ‘verkoelend hoeslaken’ wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het hoeslaken, kun je terugvinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1225717 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 80 x 200/210 cm |
| Voor matrasdikte | tot 30 cm |
| Breedte matras | 80 cm |
| Lengte matras | 200 cm, 210 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Weeftechniek | platbinding |
| Geschikt voor | Matras |
Materiaal
| Materiaal | nylon/katoen |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 30°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.