Deze garderobekast blinkt uit in
- Rustige en nette uitstraling
- Garderobekast met glasdeur
- Erg veel opbergmogelijkheid
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 683943 |
| Merk | B Bright |
| Aantal deuren | 2 |
| Spiegeldeur | Nee |
| Type deur | schuifdeur |
Afmetingen
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 217 cm |
| Diepte | 67 cm |
| Breedte kastdelen | 75-75 |
| Maat | 150 x 217 x 67 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit/glas magnolia |
| Kastverdeling per kastdeel | 2 legplanken en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.