Deze garderobekast blinkt uit in
- Mooie licht eiken garderobekast
- Erg veel praktische opbergruimte
- Volledig personaliseerbare kinderkamer
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 470719 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 83 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Diepte | 58 cm |
| Breedte kastdelen | 30-50 |
Kenmerken
| Kleur | licht eiken |
| Kastverdeling per kastdeel | links 5 legplanken / rechts 2 legplanken en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.