Dit kussen is verkrijgbaar met een hoogte van 10 cm, 12 cm en 14 cm. Het kussen van 12 cm is geschikt voor de meeste slapers en matrascombinaties. Heb je bijvoorbeeld wat bredere schouders of een steviger matras? Kies dan voor het kussen met een hoogte van 14 cm.
Meer over dit kussen
Dit kussen is gevuld met zachte, scheerwollen bolletjes. Wol staat bekend om zijn veerkrachtige eigenschappen. De vezels van wol springen altijd terug in de originele vorm. Wol is ook erg goed in vocht- en warmteopname. Maar waar wol, en dus ook dit kussen, écht in uitblinkt, is zijn zelfreinigende eigenschappen. Wol bevat een stofje dat bacterie werend en vuilafstotend werkt waardoor je altijd geniet van een fris slaapklimaat.
De kern van dit kussen bestaat uit 100% natuurlatex.
De tijk (kussenhoes) is gemaakt van 90% Tencel en 10% wol voor een ademend en vochtregulerend klimaat.
De voordelen op een rijtje
- Veerkrachtig en ondersteund kussen
- Gemaakt van duurzame Texelse wol gecombineerd met 100% natuurlatex
- Ideaal voor alle slaaphoudingen
- Verkrijgbaar in verschillende hoogtes
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kussen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kussen, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1226041 |
| Merk | Texeler |
Afmetingen
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Hoogte | 10 cm |
Kenmerken
| Vulgewicht | 1050 |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Slaaphouding | rug, zij |
| Neksteun | Nee |
| Hardheid | soepel |
Materiaal
| Type kussen | Latex |
| Materiaal vulling | natuurlatex |
| Materiaal tijk | 90% Tencel, 10% wol |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Kussen navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | chemisch reinigen |
Goed om te weten
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Texeler voorwaarden |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidsdefinitie | Gecertificeerd natuurlijk |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.