Meer over het bed met opbergladen
Het mdf houten bedframe heeft een instaphoogte van 50 cm. Deze hoge instap biedt extra comfort en gemak bij in- en uitstappen. Naast de hoogte van het bedframe is ook het matras van invloed op de totale hoogte van je bed.
De 3 opbergladen bevinden zich aan de zijkanten en het voeteneind van het bed.
Bed Fresh met opbergladen wordt geleverd zonder bedbodem(s) en matras(sen) en is ook verkrijgbaar met hoofdbord.
Dit bed blinkt uit in
- Strak en tijdloos design
- 3 opbergladen voor extra opbergruimte
- Geschikt voor alle type bedbodems (behalve elektrisch verstelbare)
- Lange levensduur dankzij sterke materiaalkeuze
- Zeer stevige constructi
- Hoge instap van 50 cm voor extra comfort bij in- en uitstappen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie, vind je terug bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Stijl | modern |
| Artikelnummer | 1234157 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Kleurgroep | Zwart |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 50 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 146 x 207 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte hoofdbord | 98 cm |
| Hoogte | 50 cm |
Kenmerken
| Kleur | zwart |
| Materiaal | MDF |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Stijl | modern |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
Goed om te weten
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | afnemen met een vochtig doekje |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.