Deze garderobekast blinkt uit in
- Goede prijs-kwaliteitverhouding
- Stevige kast van spaanplaat
- Voor iedereen een passende Compact(e) kast
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 358329 |
| Merk | B Bright |
| Aantal deuren | 2 |
| Spiegeldeur | Nee |
| Type deur | draaideur |
Afmetingen
| Breedte | 102 cm |
| Hoogte | 215 cm |
| Diepte | 58,5 cm |
| Breedte kastdelen | 100 |
| Maat | 102 x 215 x 58,5 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Kastverdeling per kastdeel | 1 legplank en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.