Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- Makkelijk te monteren
- Past op alle Lagoon meubels
- Volledig personaliseerbare kinderkamer
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 470754 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 33 cm |
| Lengte | 33 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Diepte | 33 cm |
Kenmerken
| Kleur | lichtblauw |
| Accessoires voor collectie | Lagoon |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.