De Vipack Dallas Kinderkamer serie heeft nog meer unieke bedden met dakframes. Dus kijk ook gerust eens naar de andere Dallas bedden.
Bed Dallas met dak wordt geleverd inclusief bedbodem en dakframe, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Spoort de kinderlijke fantasieën aan
- Erg stevig bed gemaakt van grenenhout
- Te combineren met Slaaplade Dallas
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1044636 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 29 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 98,4 x 208 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 159,5 cm |
| Hoogte | 158,5 cm |
Kenmerken
| Thema bed | huis |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | naturel |
| Materiaal | hout |
| Materiaal poten | hout |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.