Deze nachtkast blinkt uit in
- Comfortabele hoogte
- Gratis thuis gemonteerd
- Te combineren met Bed Asti
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 641726 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 49 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Diepte | 44 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | authentiek eiken |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.