De stoere (eiken)houten uitstraling van dit meubel is ook terug te vinden bij de rest van de Pep Kinderkamer serie. Dus kijk ook eens naar de andere Pep meubelen.
Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- Past perfect op de Pep bedden
- Biedt extra zekerheid voor je kind
- Te combineren met andere Pep meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 387588 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 95 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Diepte | 2 cm |
Kenmerken
| Kleur | eiken |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Accessoires voor collectie | Pep |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.