Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- Veilig overstappen naar het ‘grote’ bed
- Perfecte toevoeging voor Bed Lagoon
- Volledig personaliseerbare kinderkamer
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 470743 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 2 cm |
| Lengte | 94 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Diepte | 2 cm |
Kenmerken
| Kleur | licht eiken |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Accessoires voor collectie | Lagoon |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.