Deze commode blinkt uit in
- Mooie en landelijke commode
- Extra opbergruimte door de vier laden en 1 deur
- Te combineren met andere Bienne meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe commode wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de commode, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 616209 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 93 cm |
| Lengte | 42 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Diepte | 42 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 4 laden/1 deur |
| Kleur | alpine wit |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.