Bed Asti wordt geleverd exclusief bedbodem en matras.
Dit bed blinkt uit in
- Prettig hoge instaphoogte
- Gratis thuis gemonteerd
- Te combineren met Nachtkast Asti
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem en matras. Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 641719 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 48 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 98,4 x 204,4 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 80 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | authentiek eiken |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Poten
| Materiaal poten | hout |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.